Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking

  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking Δουβλίνο απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το Άγαλμα της Molly Malone και 3 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος του Δουβλίνου. Το διαμέρισμα απέχει 500 μέτρα από σταθμό τρένου Tara Street και 300 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Eden Quay, Liberty Hall.

Το St Stephen's Green απέχει σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Δουβλίνο που βρίσκεται σε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking Δουβλίνο
Upgraded & Slick 2Bd Heart Of City At Christchurch
Τιμή μόνο για κινητά

Upgraded & Slick 2Bd Heart Of City At Christchurch

0 μ από το κατάλυμα
USD 1053 USD 948
ανά νύχτα
Modern 2-Bedroom Apartment-Dublin City
Τιμή μόνο για κινητά

Modern 2-Bedroom Apartment-Dublin City

56 μ από το κατάλυμα
USD 381 USD 343
ανά νύχτα
2-Bedroom Apartment-Dublin City Centre
Τιμή μόνο για κινητά

2-Bedroom Apartment-Dublin City Centre

57 μ από το κατάλυμα
USD 322 USD 290
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Δουβλίνου
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Connolly Train Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking;
      Το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking βρίσκεται κοντά σε Γέφυρα O'Connell.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking περιλαμβάνουν Δουβλίνο, ΆγαΛμα της Molly Malone καθώς και Σαιντ Στήβενς Γκρην.
    • ❓
      Στο το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking περιλαμβάνουν Flanagans Restaurant και Patisserie Valerie και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Δουβλίνου
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Connolly Train Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious Family-Friendly 2-Bedroom Apartment With Free Parking Δουβλίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο